بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، مجموعه مهندسی طراحی محیط زیست یکی از مجموعه های گروه فنی و مهندسی بوده و شامل 1 کد ضریب می باشد . سوالات مربوط به دروس امتحانی کلیه کد ضریب های این مجموعه در یک دفترچه تحت عنوان دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی طراحی محیط زیست منتشر شده و در اختیار داوطلبان حاضر در جلسه آزمون قرار می گیرد . متقاضیانی که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 این مجموعه امتحانی را انتخاب کرده اند می بایست به سوالات مربوط به رشته گرایش مورد علاقه خود پاسخ دهند . سازمان سنجش معمولا به فاصله یک تا دو روز پس از زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 ، دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی طراحی محیط زیست و حداکثر یک هفته پس از آن پاسخنامه کلیدی مربوطه را در سایت خود منتشر کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد که در ادامه می توانید آن را دریافت نمایید .


دانلود دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی طراحی محیط زیست 97 - 98 


 دانلود کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی طراحی محیط زیست 97 - 98 
( زمان انتشار : سه شنبه یازدهم اردیبهشت ماه )

 

برای اطلاع از زمان دقیق انتشار سوالات و کلید آزمون کارشناسی ارشد مهندسی طراحی محیط زیست 97 - 98 عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد شوید .


 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
منبع این نوشته : منبع
کارشناسی ,ارشد ,کنکور ,سوالات ,محیط ,طراحی ,کارشناسی ارشد ,کنکور کارشناسی ,طراحی محیط ,مهندسی طراحی ,ارشد مهندسی ,ارشد مهندسی طراحی ,سوالات کنک