بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، مجموعه زیست شناسی سلولی و مولکولی یکی از مجموعه های گروه علوم پایه بوده و شامل 8 کد ضریب می باشد . سوالات مربوط به دروس امتحانی کلیه کد ضریب های این مجموعه در یک دفترچه تحت عنوان دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی منتشر شده و در اختیار داوطلبان حاضر در جلسه آزمون قرار می گیرد . متقاضیانی که درزمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 این مجموعه امتحانی را انتخاب کرده اند می بایست به سوالات مربوط به رشته گرایش مورد علاقه خود پاسخ دهند . سازمان سنجش معمولا به فاصله یک تا دو روز پس از زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 ، دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی و حداکثر یک هفته پس از آن پاسخنامه کلیدی مربوطه را در سایت خود منتشر کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد که در ادامه می توانید آن را دریافت نمایید .


دانلود دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی 97 - 98 
( زمان احتمالی انتشار ، 8 لغایت 10 اردیبهشت ماه )

 دانلود کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی 97 - 98 
( زمان احتمالی انتشار ، 14 لغایت 17 اردیبهشت ماه )

 

برای اطلاع از زمان دقیق انتشار سوالات و کلید آزمون کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی 97 - 98 عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد شوید .


 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
منبع این نوشته : منبع
کارشناسی ,ارشد ,کنکور ,سوالات ,سلولی ,شناسی ,کارشناسی ارشد ,کنکور کارشناسی ,شناسی سلولی ,زیست شناسی ,ارشد زیست ,زیست شناسی سلولی ,سوالات کنکور ک